+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Виготовлення табличок в Києві за доступною ціною

Таблички з металу - невід'ємна частина повсякденного життя. Виходячи з призначення, таблички класифікують на вуличні, офісні, вказівні, настільні, службові та інші.

Вивіски інформаційного та рекламного призначення ми можемо бачити на фасадах будівель, біля входу в магазин або державної установи, таблички - всередині бізнес-центрів, підприємств, об'єктів соціального сектора і т.д.

Якість і естетичний вигляд виробу залежить від матеріалу, з якого виконана табличка. Металеві моделі - універсальний варіант інформаційної наочності, що володіє гідними характеристиками міцності.

Алюмінієві залізні таблички в різних варіантах оформлення кріплять на плоских вертикальних поверхнях різними пристосуваннями:

  • за допомогою спеціальних шурупів;
  • на двосторонній скотч;
  • декоративними кріпленнями.

Красиві таблички є частиною інтер'єру, елементом внутрішнього простору, а тому повинні відповідати стилістиці об'єкта.

Особливості металевих табличок для оповіщення і реклами

При виготовленні металевих табличок і вивісок враховуються геометричні параметри «поля», місце розташування, текстової посил, побажання клієнта щодо художньої складової і технології нанесення інформації.

Більшості табличок з металу властива стриманість в дизайні. Текстовий контент повинен добре сприйматися візуально, тому фахівці зовнішньої реклами, що займаються виготовленням \ установкою вивісок і табличок, особливу увагу приділяють кольоровим комбінаціям, шрифтів, розміру символів.

На металевих табличках в доступній лаконічній формі вказують інформацію різного типу: дані організації, графік роботи, посаду та багато інших
Серед ефективних способів нанесення інформації і оформлення вивіски присутні:

  • термосублимация, або «гравертон» (для створення дипломів, сертифікатів, грамот);
  • поклейка плівки;
  • цифровий друк.

Індивідуальне виготовлення табличок з металу в Києві

Металеві таблички з алюмінію виглядають дорого і респектабельно. Таблички з характерним відблиском привернуть увагу ваших потенційних клієнтів.

Довірте виготовлення металевих табличок на двері або фасад будівлі професіоналам, які грамотно підберуть матеріал основи, розроблять проект і виконають процес за технологією.

Фахівці компанії «Візінформ» виготовлять будь-які металеві таблички в максимально стислі терміни. Серед безлічі переваг нашої комерційної пропозиції - гнучка маркетингова політика! Звертайтеся!

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader