Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Гравірування, порізка матеріалів

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)


.Особливості нанесення лазерного гравірування

Сьогодні лазерне гравіювання - це найпоширеніший метод нанесення інформації на поверхню скла, металу, дерева, пластика, і інших матеріалів.

Під впливом лазерного променя випаровується поверхневий шар оброблюваного матеріалу, а завдяки зміні фокусування і потужності лазерного променя можна контролювати глибину матеріалу, який випаровується.

Ще одна відмінність лазерного гравірування від інших методів нанесений зображень і написів - це збереження рельєфу поверхні виробу.

Саме завдяки цим перевагам лазерне гравіювання застосовується для створення високохудожніх написів і зображень. Грамоти, подяки та сертифікати на металі, шильди, таблички, призи виготовлені методом лазерного гравірування, відрізняються винятковою красою і точністю нанесених написів і зображень.

А оскільки метод лазерного гравірування повністю автоматизований, то і його вартість досить демократична і доступна навіть людині з невеликим достатком. Саме тому так популярні, наприклад, штучні дипломи, статуетки та інші речі які люди замовляють в якості подарунків своїм друзям і близьким.

І нарешті зазначимо, лазерні технології постійно розвиваються, пропонуючи споживачеві все більше можливостей щодо втілення їх дизайнерських фантазій і здешевлюючи собівартість виготовлення дипломів, грамот, сертифікатів тощо.


Дополнительная информация:


Цена рассчитываются в зависимости от сложности работ, количества экземпляров и сроков изготовления.

Услуги по гравировке и порезке выполняются от 1 часа до 2-3 рабочих дней в зависимости от объема и сложности выполняемых работ.

Заказ принимается в виде файла с информацией в векторном виде.

При предоставлении изображения в другом виде, услуги по векторизации или созданию макета оплачиваются дополнительно.

Также выполняются услуги по покраске и лакировке материалов (обговариваются и считаются отдельно).

За срочность выполнения работ взимается дополнительная плата (по договоренности с заказчиком).

Оплата производится в гривнах за наличный или безналичный расчет.

Специальные условия для постоянных клиентов.