Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів
0

Коробки з фанери

Порівняти товари (0)
Показано 1 по 14 з 14 (Всього сторінок 1)

Подарункові коробки з фанери: асортимент оригінальної продукції від «Візінформ»

Фанера представляє собою багатошаровий деревний лист, що володіє всіма перевагами і перевагами натурального дерева. Матеріал знайшов широке застосування в різних галузях, починаючи від будівництва і дизайну інтер'єрів до виготовлення ящиків та сувенірної продукції.

Коробка з фанери - це не просто стійка упаковка, надійно фіксує поміщений всередину предмет. Завдяки застосуванню сучасних технік обробки і декору плитних матеріалів, з фанери виходять оригінальні подарункові коробочки, а виготовлення їх вважається справжнім мистецтвом.

Види подарункових упаковок з дерева

Сувенірна упаковка з дерева - дуже важливе доповнення до подарунка, що додає відчутний штрих індивідуальності.

Наприклад, ажурна упаковка для алкоголю, на фасад якої буде нанесена вітальна напис або дата урочистої події, стандартну пляшку вина / віскі миттєво «перетворює» в авторський презент. Такий сувенір виставляють на чільне місце, тому він може бути ще й частиною інтер'єру кімнати, декорацією бара або серванта.

 Подарункова коробка з фанери - це різноманітність параметрів, форм і варіантів откривних механізмів. Популярністю користуються такі види боксів:

  • стандарт (коробка актуальна для упаковки невеликих і середньогабаритних предметів), яка відрізняється простотою конструкції: відкидна кришка прикріплена «вушками» до краю фанерного корпуса, в ролі фіксуючого модуля - виступ, що входить в паз передньої стінки (для зручності експлуатації також передбачені ручки);
  • шкатулка (коробочка з декором на верхній панелі-кришці, яка відкривається вгору) використовується для малогабаритних предметів;
  • пенал (широкої спектр предметів для розташування всередині) - це може бути модель у вигляді квадрата, прямокутника або будь-симетричною конструкції, виготовленої за індивідуальним ескізом. Кришка відкривається виїзним способом з пазів, розташованих по паралельних краям;
  • завдяки унікальним фізичним властивостям фанери, з неї виробляють коробки фігурної, нестандартної геометрії - як маленькі, так і місткі.

Коробки на замовлення в Києві з доставкою по Україні

Виготовленням коробок різних параметрів з ефектним декоративним оформленням (за допомогою лазерного різання, фрезерування і т.д.) займаються фахівці компанії «Визинформ». Ознайомитися з прикладами робіт ви можете на нашому сайті.

Ми гарантуємо своєчасне виготовлення коробок для подарунків з високоякісної фанери різної товщини з урахуванням всіх побажань замовника!
Серед переваг коробок з фанери від «Визинформ»:

  • виготовлення «під ключ» (від розробки дизайну до відправки поштою);
  • точне відповідність необхідним розмірам;
  • різні варіанти конструкції та дизайну;
  • творче оформлення внутрішнього простору коробки з відкритими прорізами (використання Екосир - деревної стружки);
  •  нанесення написів і зображень інноваційними методами.

Ми виготовимо велику або маленьку коробочку з фанери під конкретний предмет: сувенір, чашку, канцелярське приладдя, фірмовий чай, елітний алкоголь, цукерки.

До новорічних та різдвяних свят замовте коробки з тематичним декором у вигляді сніжинок, зірочок, ялинок для подарунків друзям, родичам, під нанесення логотипу.

Будь-які питання, що стосуються індивідуального виготовлення коробок на замовлення ви можете поставити нашому консультанту - для зв'язку використовуйте телефон або онлайн-повідомлення.