Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Виготовлення підставок для телефонів, планшетів


Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Підставки для телефонів, планшетів

Сьогодні я хочу Вам презентувати нашу нову роботу - дерев'яну підставку для телефонів, планшетів. Підставка виготовлена ​​з екологічного матеріалу - цілісного масиву сосни. Габаритний розмір цієї підставки: довжина 10 см, ширина 8 см і товщина 3 см.

В умовах карантину, коли багато хто сидить вдома і використовуює багато інтернету на телефоні і планшеті дана підставка буде вельми до речі. Ви зможете поставити свій телефон в нашу підставку і дивитися свій улюблений фільм, концерт, YouTube-канал.

Така підставка стане в нагоді і школярам під час віддаленого навчального процесу. Школяр поставить свій телефон в нашу підставку, сяде зручно за столом і буде конспектувати те, що йому розповідає лектор.

Також наша підставка стане в нагоді і в офісних умовах. Коли на столі у сучасної, зайнятої людини багато паперів, документів і телефон вічно губиться серед них. Використовуючи нашу підставку ваш телефон буде знаходитися завжди в полі зору і Ви не пропустите жоден дзвінок, жодне повідомлення.

Наші підставки можна використовувати і як корпоративні подарунки. На підставці можна нанести будь-який логотип, слоган або іншу інформацію про Вашу фірму. Спосіб нанесення інформації досить широкий. Це може бути ультрафіолетовий друк, лазерне гравіювання або металевий шильд з печаттю.

Уявіть, як буде стильно виглядати ваш офіс, коли у кожного співробітника на столі буде наша підставка з вашим логотипом?

Організуйте своє робоче місце і місце дозвілля, замовляйте у нас підставки під телефони та планшети.