Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів
0 0

Трафарети виготовлення

 

Порівняти товари (0)
Показано 1 по 26 з 26 (Всього сторінок 1)

Виготовлення трафаретів на замовлення


Матеріали для виготовлення трафаретів вибирають з урахуванням їх призначення і місця розміщення. Якщо потрібно нанести точне зображення з високою деталізацією, то найкращим варіантом буде основа з плівки, що самоклеїться. Виготовити такий трафарет нескладно, так само, як і перенести малюнок на поверхню - клеїться сторона плівки щільно прилягає до основи, запобігаючи розбризкуванню фарбувального складу. Але такий трафарет є одноразовим.

Для оперативного виробництва трафаретів, що розміщуються на вулицях, використовують матеріали, що характеризуються високою жорсткістю і гнучкістю. Пластик-полістирол, що володіє перерахованими властивостями, знайшов широке застосування у виготовленні трафаретного продукції. Основа щільно притискається до стіни або асфальтовому покриттю, після чого малюнок наносять за допомогою спеціального спрея.

Масштабні зображення розбиваються на фрагменти, щоб спростити процес перенесення фарби на поверхню. Великогабаритні трафарети виготовляти недоцільно зважаючи на ризик поломки матеріалу, незручності транспортування і перенесення конструкції.

Трафарет для реклами виготовляють із матеріалу, що випускаються спеціалізованими фірмами. У виробничому процесі використовується лазерна різка, розкрій на Плоттерна обладнанні і фрезерних верстатах з ЧПУ. Вихідними матеріалами виступають акрилове скло, картон, плівка, що самоклеїться, ПВХ, полістирол, композит.

Привабливість реклами залежить від сукупності факторів, серед яких пріоритетними є:

  • якість перенесення зображення (чіткі лінії, високий ступінь деталізації);
  • зрозуміле смислове зміст;
  • вдале розміщення (зображення добре проглядається з різних точок вулиці).

Компанія «Визинформ» виготовляє трафарети для стін, асфальту та інших видів поверхні на основі ескізів замовників, або по створеним нашими дизайнерами макетів. При виборі матеріалу враховується якість підстави під нанесення, вимоги до деталізації і чіткості картинки.

Високим попитом у Києві користуються трафарети для стін, за допомогою яких наносять рекламні зображення і виконують художній декор різних вертикальних поверхонь (всередині приміщень, дерев'яних меблів, пластика, кам'яних фасадів будівель і т.д.).

Виготовлення багаторазового трафарету для стін або декупажу передбачає застосування міцних фактурних матеріалів, що не піддаються размоканию.

Технологія нанесення зображення акриловими або іншими типами фарб за допомогою настінного трафарету передбачає роботу:

  • пензлем;
  • спреєм;
  • валиком;
  • набиванням і т.д.

Фахівці компанії «Візінформ» виготовлять з доставкою в Києві і по Україні трафарети для стін будь-якої технічної складності, з урахуванням смислового посилу, закладеного в текст.

Ми пропонуємо купити трафарети для стін з написом або малюнком по самій вигідною ціною в Києві.

Критерії вибору матеріалів для виготовлення трафаретів

Плівки. Плівкові трафарети замовляють в тих випадках, коли пред'являються високі вимоги до чіткості зображення, немає строгих обмежень за часом виконання робіт, і перенесення зображення здійснюється в нормальних кліматичних умовах.

Полістирол. Цей матеріал підійде для виготовлення трафаретів для асфальту, стовпів, стін - використовуваних на вулицях, при жорсткому обмеженні часових термінів. Кращий витратний матеріал - фарба-спрей.

Пластик. Трафарет із пластику (товщина 2-4 мм) купують для фіксації букв з акрилу на твердих підставах, створення об'ємних зображень з гіпсу та інших матеріалів.

Картон. Трафаретні шаблони з картону використовують в разових цілях: для нанесення номерів під'їздів, поверхів, покажчиків, інших розпізнавальних знаків і постійної інформації.

Трафарети для реклами виготовляють методом плоттерной або лазерного різання під контролем комп'ютерної програми. Інший метод - фрезерна різка, де листи основи (акрил, фанера тощо) раскраиваются по заданих параметрах. На верстатах з ЧПУ виготовляються трафаретні заготовки для створення багатопланових або великих зображень.

Які чинники впливають на вартість виготовлення трафаретів?

Для нанесення реклами на асфальт необхідний трафарет. Виготовлення його технічно не складно і не дорого. Однак вартість виготовлення залежить від деяких факторів, які ми і хочемо перерахувати в даній статті.

Розмір трафарету

Тут існує пряма залежність: чим більше розмір трафарету, тим дорожче буде його виготовлення. Слід також пам'ятати, що розміри трафаретів не стандартизовані. Якщо ви хочете замовити нестандартні (багатобарвні) трафарети, виготовлення їх виявиться трохи дорожче стандартних трафаретів, оскільки під кожен колір доведеться робити окремий трафарет.

Складність замовлення

Під складністю замовлення мається на увазі кількість і форма елементів, які необхідно нанести на трафарет. Виготовлення простій інформативною написи, наприклад, назва фірми і контактний номер телефону, буде коштувати одну ціну, а виготовлення логотипу компанії, навіть багатобарвного, - це вже зовсім інша ціна.

Виготовлення макета

Як правило якщо мова йде про простих, нескладних макетах, ми виробляємо макетування безкоштовно. Але за художньо складні макети вам доведеться заплатити деяку, втім, не дуже велику суму грошей.

Тираж

Тут також існує пряма залежність: чим менше тираж і розмір трафарету, тим більше буде коштувати один трафарет. Виготовлення трафаретів, звичайно, не так залежить від кількості, як, наприклад, у візиток, але все одно, при замовленні великої кількості трафаретів ви маєте право розраховувати на деяке зниження ціни замовлення.

На закінчення ми хочемо ще раз наголосити, що реклама на асфальті, якісна і яскрава, - це досить простий, недорогий і при цьому дуже ефективний метод донести до вашої цільової аудиторії актуальну інформацію про вашу компанію. Терміни окупності такої рекламної акції - невеликі, а виграш - і з фінансів, і по впізнаваності завжди очевидний.

Тільки ось необхідно до подібній рекламі підходити завжди дуже професійно, оскільки будь-яка недбалість може повністю нівелювати всі ваші зусилля.