Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів
0 0

Логотипи виготовлення

Порівняти товари (0)
Показано 1 по 83 з 83 (Всього сторінок 1)

Виготовлення логотипу компанії

Логотип ─ головна складова корпоративного стилю компанії. Символічний знак відображає призначення і концепцію фірми. Розробка і виготовлення логотипів є одночасно наукою і мистецтвом, де застосовуються закони психології, творча фантазія, дизайнерське майстерність.

Для створення успішного проекту необхідно глибоке розуміння цілей і завдань організації, масштабу і соціального статусу цільової аудиторії. При виготовленні логотипу використовуються правила композиційної побудови - гармонійне поєднання кольорів, шрифту, формату зображення. Найбільш вдалими стають лаконічні, легко запам'ятовуються зображення, які можна перевести в чорно-білий формат, виготовити в будь-якому масштабі.

Вибір матеріалів для логотипу

Для виготовлення логотипу компанії ми використовуємо високотехнологічні матеріали, що відрізняються бездоганною естетикою зовнішнього вигляду, стійкістю до механічних впливів і факторів зовнішнього середовища. Це акрилове скло, кілька видів гнучкого пластику, кольорові метали, самоклеючі плівки. Для ефектного представлення фірмового знака використовуються світлодіодні елементи, світлорозсіюючі плівки, матеріали із дзеркальною і світловідбиваючої поверхнею.
Компанія «Визинформ» виготовляє логотипи різних форматів, плоскі і об'ємні конструкції:

  • для розміщення всередині приміщень (на стінах, стельових конструкціях, в підвісному варіанті);
  • для монтажу на фасадах будівель;
  • у вигляді сувенірної продукції.

При замовленні на виготовлення об'ємних зовнішніх конструкцій (світлових коробів і вивісок) фахівці ретельно продумують деталі обстановки, враховуючи місце розміщення, інтенсивність світлового потоку, особливості архітектурного ансамблю.

Переваги замовлення логотипу в компанії «Визинформ»

Ми працюємо на ринку рекламних послуг більше 15 років, реалізувавши тисячі успішних проектів. Талановиті дизайнери, інженери і майстри по світлу виготовлять логотипи для підприємств з різними видами діяльності, адміністративних, медичних та наукових організацій, освітніх установ.

Власна технічна база, наявність обладнання останнього покоління дозволяють виконувати замовлення швидко, і за конкурентними цінами.

Оцініть професійний рівень виконавців, переглянувши фотографії робіт нашої компанії. Оформіть заявку на сайті або зв'яжіться з менеджером по телефону для обговорення деталей замовлення та узгодження подальших дій.

Переваги логотипу на основі акрилу

Компанія «Визинформ» спеціалізується на виробництві логотипів на основі акрилу (оргскла).

Переваги використання акрилу, в якості основи виготовлення логотипу компанії, визначаються, перш за все, його фізичними властивостями:

  1. Низький вага. Щільність акрилу приблизно в два рази менше щільності скла, що обумовлює його низьку вагу. Тому можна виготовити досить масштабний логотип і повісити його, наприклад, у вашій зоні ресепшен без усякого побоювання, що він зірветься з кріплень або зашкодить цілісність стіни. До речі, саме завдяки легкості акрилові логотипи можна вішати навіть на гіпсокартонні стіни.
  2. Легкість механічної обробки. Завдяки простоті механічній обробці ми створюємо об'ємні логотипи, а також комплексні логотипи, які включають в себе пластикові, металеві або алюмінієві елементи.
  3. Опірність до механічних ударів і негативному впливу агресивних речовин. Завдяки цій властивості акрил можна використовувати для виготовлення зовнішніх вивісок. Крім того, акрил легко переносить негативний вплив вологи і агресивних речовин, які в міське повітря додають вихлопні гази автомобілів і викиди промислових підприємств.

Саме завдяки цим перевагам акрил є одним з найпопулярніших матеріалів при виготовленні логотипів для використання їх як всередині приміщень, так і в якості зовнішніх вивісок.

Компанія «Визинформ» виготовляє логотипи з використанням пластикових і алюмінієвих деталей і світлодіодного підсвічування. Сучасне обладнання і високопрофесійний колектив нашої фірми гарантують вам високу якість виготовленого логотипу і прийнятну вартість його виробництва.