Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Акриловий логотип міністерства

rating
  • Артикул:Акриловые логотипы

Компанія «Візінформ» пропонує вам замовить акриловий логотип вашої компанії або організації.

Матеріал виготовлення - кольоровий і металізований акрил. Останній матеріал володіє цілим рядом переваг саме для дизайну і зовнішньої реклами:

• Зовнішня поверхня з унікальною іскристісттю, що створює глибину і рельєфність кольору;
• Внутрішній шар володіє деякою світловідбиваючої здатністю, завдяки якій акриловий логотип змінює свої відтінки залежно від того, під яким кутом дивитися на логотип.
Крім того, звичайний і металізований акрил стійкий до температурних перепадів і впливу високої вологості. Тому даний акриловий логотип можна встановлювати не тільки всередині будівлі, а й як елемент зовнішньої реклами.
Мала вага логотипу полегшує процедуру його установки на будь-який тип стінової поверхні, в т.ч., і на тимчасових конструкціях, наприклад, на прозорих скляних перегородках, якими захищають бутики в розважально-торгових центрах.
До речі, на користь використання нашого акрилового логотипу в якості елемента зовнішньої реклами в межах великих торгових центрів можна привести той факт, що він яскравий і привертає увагу та візуальний ефект наш акриловий логотип досягає без підключення електрики.
Замовлення нашого акрилового логотипу буде проведено в кілька етапів: спочатку ми з вами обговоримо дизайн і розмір логотипу, потім ми затверджений вами макет відправляємо в наш виробничий відділ. Виготовлення даного логотипу займе 4-7 робочих днів, після чого для клієнтів з Києва ми готові його встановити на території замовника, а для покупців з інших міст України ми відправимо їх покупку «Новою поштою».


Замовити виготовлення акрилового логотипу міністерства в майстерні «Визинформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронну пошту ([email protected]) або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 () або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший