Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Об'ємні світлові літери AutoGraf

rating
  • Артикул:Объемные буквы

Об'ємні світлові літери AutoGraf

На цій сторінці ми хочемо вам показати виготовлені нами об'ємні світлові букви - назва авто-майстерні «AutoGraf».

Букви були виготовлені з пластику. Лицьова частина молочний акрил. Бока букви і лицьова сторона були обклеєні червоною плівкою. Усередині букв стоять світлодіоди, які і забезпечують підсвічування. Для зручності перевезення і не складного монтажу був виготовлений каркас, що складається з 2-х частин на який ми і закріпили об'ємні літери. Літери були розраховані на установку, на скатний дах з невеликим кутом окремого будинку на висоті 4,5 м.

Сама нижня частина назви це літера «f». Вона повинна перебувати на відстані 20 см, а основна частина літер на відстані 50 см від даху.

Оскільки установку літер взяв на себе клієнт. При здачі замовлення ми зробили збірку каркаса і підключення до електроживлення.

Ось так виглядає вся наша робота в зборі. Габаритна довжина букв 5,5 м, а висота більше метра. Висота літери «А» 745 мм, а маленької літери 514 мм.
Що б літери стояли перпендикулярно землі і міцно були закріплені на даху був підготовлений металевий каркас з урахуванням нахилу даху.
З
амовити виготовлення об'ємнтх світлових літер AutoGraf в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронy пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший