Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Об'ємні літери з пінопласту "BioTexKom"

rating
  • Артикул:Объемные буквы

Об'ємні літери з пінопласту "BioTexKom"

Логотип з пінопласту виготовлений для клініки «BioTexCom». Весь об'ємний логотип складається з самого логотипу у вигляді бузкового серця, розміщеного всередині нього зеленого чоловічка і текстової частини. Назва клініки - «BioTexCom» пофарбований в бузковий колір і центр відтворення людини розміщений другою строчкою під основною назвою та пофарбована в зелений колір.

Весь логотип виготовлений з пінопласту завтовшки 30 мм. Зі зворотного боку на логотипу завдано двосторонній скотч для монтажу на гладку й рівну поверхню.

Логотип був нами виготовлений, але монтаж взяв на себе сам замовник. З цього, що б перевірити всі елементи логотипу і показати вам свою роботу, ми розклали його на картоні. Для легкого монтажу ми надали нашому клієнтові картонний трафарет. Такий трафарет прискорює процес установки - заощаджуючи час і забезпечує точність монтажу. Ще раз уточню, що логотип, показаний в цьому відео не встановлено, а просто розкладений на картоні.


Замовити виготовлення об'ємних літер з пінопласту "BioTexKom" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електрону пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший