Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Об'ємний логотип медичного центру "SYNEXUS"

rating
  • Артикул:Объемные буквы

Об'ємний логотип медичного центру "SYNEXUS"

Ми пропонуємо вам замовити з установкою об'ємний логотип вашої компанії, виготовлений з високоякісного пластику.

Експлуатаційні характеристики матеріалів, які використовуються при виготовленні об'ємного логотипу, дозволяють його розміщувати як всередині приміщення, так і в якості елемента зовнішньої реклами.

Завдяки виключно легкій вазі наша об'ємний логотип кріпиться на всі типи стін, в т.ч., і на гіпсокартонні перегородки. Також можливе виготовлення логотипу для його підвісного кріплення до елементів стельових конструкцій. Такий варіант буде оптимальним для розміщення логотипу в торгово-розважальних центрах і в гіпермаркетах. У цих будівлях під стелею зазвичай проводяться комунікаційні лінії, приховані легкими фальш-стелями.

Завдяки легкій вазі наш об'ємний логотип не створить критичного навантаження для таких фальш-стель. З іншого боку, вон стане прекрасним способом залучення уваги до вашого бутіку, магазину або салону.

Зверніть увагу, дана об'ємна вивіска виготовляється виключно за попереднім замовленням. Нам для її виготовлення знадобляться точні розміри і оцифрований дизайн вивіски.

Тому, перш за все, ми з вами поспілкуємося для визначення зовнішнього вигляду логотипу. Після того, як буде затверджен його дизайн-проект, він буде виготовлен на наших виробничих потужностях, а потім встановлений ​​на вашій території.

Замовте у нас об'ємний логотип для вашої фірми, магазину чи салону краси, зробіть рекламу яскравою, наочною, зримою і вагомою!


Замовити виготовлення об'ємного логотипу медичного центру "SYNEXUS" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронy пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Матеріал
Пластик
Товщина виробу
50 мм
Колір виробу
Кольорова самоклеюча плівка

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший