Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Виготовлення штендерів і рекламних стендів

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Виготовлення штендерів і рекламних стендів у Києві

Штендер - мобільна рекламна конструкція, виготовлена ​​у вигляді стійки на чотирьох опорах. Елементи установки - профільний каркас, опорні стійки, поле для розміщення інформації (зображення). Інформаційні щити встановлюють поруч з входом до приміщення, де виявляються рекламовані послуги. Після закриття точки конструкції прибирають.

У зовнішній рекламі набули поширення кілька форм моделей:

  • прямокутні;
  • арочні;
  • Т-образні;
  • фігурні;
  • розкладні (курінь);
  • односторонні (реклама з одного боку);
  • двосторонні (два рекламні поля).

Якщо інформація часто змінюється, виготовляються рекламні штендери з клік-системою (спеціальна профільна конструкція), що забезпечує швидку зміну інформаційного матеріалу. Дизайн реклами визначається характером і специфікою діяльності фірми.
 

Принципи розміщення штендерів


Штендери замовляють, переважно, підприємства торгівлі та організації, що спеціалізуються на наданні побутових послуг населенню. Це салони краси, студії манікюру, спортивні центри, невеликі магазини, бутіки, кафе і бари, туристичні фірми та агентства нерухомості.

Рекламний щит розміщується таким чином, щоб конструкція не створювала незручності для пішоходів, або для відвідувачів (якщо стійка встановлена ​​усередині торгового центру).

Ефективність стенду залежить від декількох факторів:

  • широта огляду, легкість візуального сприйняття (щит розташовують в полі видимості пішоходів);
  • виразність декоративного оформлення (яскраві кольори і великий шрифт привертають увагу);
  • якість змісту і зображення (інформація повинна бути зрозумілою, і викликати інтерес).

Якщо у компанії є фірмовий логотип - його обов'язково відображають на рекламному полі.

Матеріали для виготовлення штендерів


Довговічність конструкції залежить від якості використовуваних виробником матеріалів і технології виготовлення. Міцність і легкість опорного підстави рекламних щитів і стендів забезпечує анодований алюміній, не схильний до руйнівної дії погодних чинників.

Рекламне поле виготовляється з пластика або композитного матеріалу. Найбільш практичні і зручні матеріали (не схильні до корозії, мають легку вагу, відрізняються ідеально гладкою поверхнею).

Зображення створюються методом фотодруку або плоттерной різання. Для захисту реклами від погодних факторів використовується плівку. Площа штендерів не перевищує півтора квадратних метрів, при цьому найбільш поширеними варіантами є габарити 0,6х0,9 м; 0,6х1,15м; 0,75х1,2 м.

Оперативність, оригінальний дизайн, відмінну якість - це штендери від компанії «Визинформ»


Київська майстерня «Визинформ» виготовляє красиві, недорогі, міцні рекламні стенди, штендери і щити, використовуючи якісні конструкційні та витратні матеріали. Наша реклама виглядає ефектно, стильно і в повній мірі відповідає характеру діяльності компанії. Завдяки наявності власної технічної бази, ми виконуємо замовлення швидко і за доступною вартості. Оформіть заявку на сайті або зв'яжіться з менеджером по телефону для отримання докладної консультації.