Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів
0 0

Таблички, номерки

Порівняти товари (0)
Показано 1 по 152 з 152 (Всього сторінок 1)

Покажчики, таблички, піктограми, підставки, номери на машини

Напевно вам доводилося шукати потрібний офіс в бізнес-центрі. Якщо ж у фахівця, який вам потрібен, біля дверей немає таблички, як ви його знайдете?

Відсутність таблички на двері викликає багато складнощів у відвідувача - він змушений питати у кожного зустрічного як знайти того чи іншого фахівця. У підсумку він, або ж прийде на зустріч роздратованим (і швидше за все запізниться), або ж не прийде зовсім, так як елементарно не знайде потрібні двері.

Не залежно від того, чи ви фахівець в будь-якої крупої фірми, або приватний підприємець, що орендує невеликий офіс в бізнес-центі - ви не захочете щоб клієнти приходили до вас із зіпсованим настроєм. Виготовлення кабінетних табличок вирішить цю проблему. Вас буде легко знайти і клієнти будуть вам за це вдячні. Статистика свідчить, що задоволений клієнт розповість трьом друзям про роботу той чи іншої фірми, а незадоволений - десяти. Правда ж три позитивних відгука краще десяти негативних?

Для великих корпорацій таблички на двері ще більш важливі - адже це обличчя компанії. Вивіска біля входу в будівлю, покажчики всередині нього, а також таблички на кабінетах всіх фахівців - ось те, що складе у відвідувача перше враження від візиту в офіс компанії. Візуальне сприйняття дуже важливо з точки зору психології.

Виготовлення табличок на двері Київ - те, чим ми займаємося давно і професійно. Ми пропонуємо вам все - починаючи від головної вивіски, закінчуючи найдрібнішими покажчиками і планами евакуації.


Виготовлення акрилових табличок на двері і табличок на стіл

Предметні покажчики, номерки на двері, піктограми і графічні покажчики виготовляються з ПВХ, алюмінію, акрилу або двошарового пластику. Малюнки схеми і написи клеяться кольоровими плівками, друкуються або гравіруються на поверхні знака і потім фарбуються.

Деякі покажчики (піктограми на вбиральні, стандартні покажчики) ви можете вибрати з нашої бази покажчиків. Таблички, яких немає в каталозі, виготовляються за індивідуальним проектом клієнта, або створюються нашим дизайнером, з урахуванням всіх потреб і побажань клієнта.

У цьому розділі ви можете побачити приклади покажчиків і табличок, піктограм і номерків на двері, які виготовила наша компанія. Зазначені в описах технології виготовлення і матеріали можуть комбінуватися і варіюватися в залежності від побажань клієнта і призначення виробу.


Замовити виготовлення табличок ви можете в компанії «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронну пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!