Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Таблички, номерки

Порівняти товари (0)

Приклади наших робіт

Показано 1 по 129 з 129 (Всього сторінок 1)

Відеоприклади робіт

Вивіска "VIF style"

Табличка скляна "Plombir Dental"

Табличка скляна для керівництва лікарні

Табличка акрилова "Великий рум"


Покажчики, таблички, піктограми, підставки, номери на машини

Напевно вам доводилося шукати потрібний офіс в бізнес-центрі. Якщо ж у фахівця, який вам потрібен, біля дверей немає таблички, як ви його знайдете?

Відсутність таблички на двері викликає багато складнощів у відвідувача - він змушений питати у кожного зустрічного як знайти того чи іншого фахівця. У підсумку він, або ж прийде на зустріч роздратованим (і швидше за все запізниться), або ж не прийде зовсім, так як елементарно не знайде потрібні двері.

Не залежно від того, чи ви фахівець в будь-якої крупої фірми, або приватний підприємець, що орендує невеликий офіс в бізнес-центі - ви не захочете щоб клієнти приходили до вас із зіпсованим настроєм. Виготовлення кабінетних табличок вирішить цю проблему. Вас буде легко знайти і клієнти будуть вам за це вдячні. Статистика свідчить, що задоволений клієнт розповість трьом друзям про роботу той чи іншої фірми, а незадоволений - десяти. Правда ж три позитивних відгука краще десяти негативних?

Для великих корпорацій таблички на двері ще більш важливі - адже це обличчя компанії. Вивіска біля входу в будівлю, покажчики всередині нього, а також таблички на кабінетах всіх фахівців - ось те, що складе у відвідувача перше враження від візиту в офіс компанії. Візуальне сприйняття дуже важливо з точки зору психології.

Виготовлення табличок на двері Київ - те, чим ми займаємося давно і професійно. Ми пропонуємо вам все - починаючи від головної вивіски, закінчуючи найдрібнішими покажчиками і планами евакуації.


Виготовлення вивісок і табличок за демократичною ціною

Таблички виготовляють з різних матеріалів, що забезпечують виробу міцність, зносостійкість, вологостійкість і приємний зовнішній вигляд. Найбільш поширений варіант табличок і вивісок - з акрилу або оргскла. Вироби відрізняються стильним дизайном, легкістю і довговічністю.

Акрил ідеально підходить для виготовлення табличок як внутрішнього, так і фасадного застосування. Наші фахівці в найкоротші терміни виготовлять для вас адресники, вивіски, покажчики, інформатори, а також настільні таблички різних кольорових рішень, оформлення лазерним гравіюванням, ультрафіолетовим друком, порізкою.

Замовити таблички з акрилового листа вигідно з кількох причин:

  • оргскло - абсолютно нетоксичний матеріал оптимальної товщини (близько 3 мм), не виділяє запахів і випарів. Наші майстри виготовлять для вас таблички, які не будуть вигорати, деформуватися під впливом УФ і повністю збережуть свої експлуатаційні характеристики при морозах і температурних перепадах;
  • друк на акрилових табличках має широкий діапазон кольорових і геометричних рішень. Ви можете замовити прозору модель з яскравими літерами або ж віддати перевагу чорному, червоному, зеленому, сріблястому фону з контрастним, добре читаним зображенням;
  • для створення табличок і вивісок традиційно використовується лист акрилу середньої товщини - в діапазоні 3-6 мм, що ідеально підходить не тільки для нанесення написів, а й створення об'ємних, псевдооб'емних елементів: букв, числових зображень, логотипів;
  • як матеріал основи, оргскло добре піддається механічній обробці: фрезеруванню, склеюванню, лазерному гравіюванню, комбінування фактур, різанню. Ми пропонуємо таблички на замовлення з металевими, дерев'яними, пластиковими елементами, окантовкою і LED-підсвіткою. Підібрати дизайн або розробити макет - готові наші фахівці;
  • таблички з легкого акрилу зручні в кріпленні. Монтаж можна зробити будь-яким із способів, використавши двосторонній скотч, саморізи (додатково виготовляються отвори під шурупи), тросові системи та ін.

Особливості виготовлення табличок в «Візінформ»

На виготовлення вивіски або таблички піде до 5 робочих днів. Терміни виконання замовлення залежать від технічної складності проекту і тиражу.

Ознайомитися з каталогом готових табличок з акрилу і інших матеріалів можна на сайті. Приклади часто використовують для часткового наслідування з внесенням в дизайн авторських коректив.

Якщо ж ви хочете досягти граничної індивідуальності - ми виготовимо оригінальні таблички саме для вас з урахуванням актуальних геометричних параметрів, кольору, змісту, форми.

Оформити замовлення на виготовлення табличок і вивісок можна онлайн. Зв'язатися з менеджером компанії зручно за телефонами: 097-785-18-18, 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз! Доставка табличок можлива по Києву та містам України.