Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Виготовлення адресних табличок

Порівняти товари (0)

Приклади наших робіт

Показано 1 по 18 з 18 (Всього сторінок 1)

Адресні таблички

Одним з елементів реклами для комерційних організацій, а також ефективним засобом прикрасити ваше рідне місто і спростити орієнтування в ньому жителів і гостей є встановлена ​​на будинок адресна табличка. На цій сторінці сайту київської майстерні «Візінформ» можна замовити виготовлення красивих адресних табличок на будинки, з позначенням назви вулиці і номера будинку або корпусу. Яскравий, кидаючийся в очі індивідуальний номерний знак будинку або покажчик вулиці полегшить пошук потрібної адреси вам, вашим гостям, діловим партнерам та обслуговуючим вас службам (таксі, швидкої медичної допомоги та іншим), а також прикрасить екстер'єр будинку.

Адресні таблички на будинок від компанії «Візінформ»

Будучи одним з провідних виробників рекламної продукції в Україні, компанія «Візінформ» пропонує сьогодні приватним особам, підприємствам і організаціям широкий асортимент табличок з адресою на будинок, включаючи наступні їх різновиди:

  • найпростіші конструкції у вигляді вивіски різних форм і розмірів, акрилайт або світлового короба (лайтбоксу);
  • адресні таблички з металу, композитного матеріалу, пластику та акрилу;
  • вивіски без підсвічування та які підсвічуються в нічний час лампами розжарювання або компактними світлодіодами. За бажанням клієнта, знаки з підсвіткою можуть оснащуватися фотоелементами для автоматичного включення освітлювальних елементів при настанні темряви і відключення їх зі сходом сонця;
  • таблички на будинок з адресою, нанесеним гравіруванням (на акрил), самоклеючьою плівкою (кольоровою або світловідбиваючою), кольоровим пластиком або акрилом.

Майстерня компанії «Візінформ» оснащена найсучаснішим обладнанням для виробництва адресних табличок, тому ми не обмежуємо клієнта у виборі форми і кольору вивіски, шрифту і елементів прикраси - ці параметри не впливають на вартість виробу. Ви можете замовити у нас адресну табличку на приватний будинок, офіс або багатоквартирний житловий будинок.

Якщо ви хочете купити адресні таблички в Києві або будь-якому іншому місті нашої країни, замовте їх виготовлення в майстерні нашої компанії. Основними нашими перевагами є:

  • великий практичний досвід виготовлення рекламних вивісок, логотипів та інформаційних щитів;
  • використання найсучасніших технологій і обладнання - ми завжди йдемо в ногу з часом, беручи участь у багатьох спеціалізованих виставках, звідки ми приносимо нові цікаві ідеї для своєї роботи;
  • лояльний підхід до ціноутворення: ціна на адресні таблички на будинок в Києві, в нашій компанії - одна з найбільш вигідних в Україні.

Оформляйте замовлення на виготовлення адресної вивіски на будинок прямо на нашому сайті! Для цього потрібно лише зателефонувати за вказаними на сайті телефонами або відправити заявку на нашу електронну адресу, обов'язково вказавши номер свого мобільного для зв'язку з вами менеджера компанії. Ми гарантуємо оперативне виготовлення і доставку готової продукції в межах України!