Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

План евакуації школи

rating
  • Артикул:Планы эвакуации

План евакуації школи

Згідно стандартів і норм план евакуації повинен бути А3 формату в рамці і під склом. План евакуації розробляється відповідно до будівельного креслення, схеми будівлі або іншої технічної документації. На плані евакуації повинні бути креслення приміщення з вказанними на ньому пожежних кранів, гідрантів, вогнегасників і обов'язково основного і запасного шляху евакуації. Так само на кресленні в обов'язковому порядку повинна бути "шапка документа", назва і розшифровка значків умовного позначення. Згідно правил протипожежної безпеки план евакуації повинен розміщуватися біля кожного виходу з приміщення чи біля сходів.

Так само на поверсі повинна бути хоча б одна інструкція про правила протипожежної безпеки. Інструкція з правилами про протипожежну безпеку оформляється в тому ж стилі що і план евакуації приміщення.


Замовити виготовлення плану евакуації школи в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший