Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Табличка скляна "Маяк"

rating
  • Артикул:Таблички стеклянные

Табличка скляна  "Маяк"

Табличка скляна «Маяк» - це прекрасний зразок того, як за невеликі гроші ви отримуєте якісний рекламно-інформаційний продукт.

Прозоре скло, кольорова самоклеюча плівка, хромовані елементи кріплення і золотиста металева підкладка - ось все, що знадобилося нам для того, щоб виготовити цю табличку.

Природно, що ви при її замовленні отримаєте повністю оригінальний малюнок, що складається з назви вашої компанії та її логотипу або торгової марки. Для нас в цьому плані немає ніяких обмежень. Напис вашої компанії може бути виконана в будь-якому шрифті і розмірі, а ваш логотип може бути виконаний в будь-яких кольорах і з будь-якої деталізацією.

Немає обмежень і за місцем розміщення цієї скляної таблички. Вона однаково доречно буде виглядати і всередині офісного центру, і на його фасаді. Всі матеріали, використані для виготовлення таблички, не сприйнятливі до негативних впливів навколишнього середовища, а тому навіть розміщена на вулиці наша скляна табличка дуже довго не втратить свого привабливого зовнішнього вигляду.

Абсолютно неважливо, в якій точці України ви знаходитеся. Ми з вами дистанційно, за допомогою телефонного або інтернет-зв'язку, обговоримо дизайн таблички, а потім відправимо її вам через «Нову пошту».


Замовити виготовлення таблички склянної  "Маяк" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший