Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів
0 0

Табличка скляна "Неоліт"

rating
  • Артикул:Таблички стеклянные
Минимальная сумма заказа 500 грн.

Табличка скляна "Неоліт"

Табличка скляна «Неоліт» на прозорому склі з декоративним хромованим кріпленням без відриву від стіни - приклад того, щоб ми завжди на перше місце ставим вимоги і побажання наших замовників.

В даному випадку замовник побажав додати до традиційної інформації, яка наноситься на подібні таблички (назва компанії, її логотип, час і дні роботи) ще й трохи рекламної інформації.

Тому ми нижню частину таблички відвели для короткої, стислої рекламної інформації:

• Сфера діяльності компанії;

• Її головні переваги.

Крім того, на прохання замовника ми додали ще й невеликі логотипи його компаній-партнерів. Останнє для нас взагалі не склало ніяких труднощів так як вся інформація надрукована та наклеєна на жорстку основу яка розміщується під склом.

Незважаючи на безліч дрібних деталей в зовнішньому вигляді таблички вона була виготовлена ​​дуже швидко, довше йшло обговорення її дизайн-проекту.

До речі, під час обговорення зовнішнього вигляду таблички вам зовсім не обов'язково бути присутнім в нашому офісі. Завдяки інтернету ви можете знаходиться де завгодно, і це ніяк не позначиться на інтенсивності нашої роботи. Знову ж, готову табличку ми зможемо відправити в будь-яку точку України.


Замовити виготовлення таблички склянної "Неоліт" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-14-66. Дзвоніть прямо зараз!Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший