Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска лабораторія якості

rating
  • Артикул:Фасадные и рекламные вывески

Вивіска лабораторія якості

Дана вивіска повністю відповідає стандартам, які пред'являються до рекламно-інформаційних вивісок державних установ:

• Наявність герба України;
• Повне найменування державної організації;
• Її структурна приналежність. В даному випадку над повним найменуванням лабораторії були вказані Національна академія аграрних наук та Інститут водних проблем і меліорації;
• Під повною, офіційною назвою лабораторії ми на прохання замовника ще вказали і неофіційну, повсякдену її назву.

Сама конструкція вивіски проста і одночасно надійна. На синьому кольорі фону ми нанесли за допомогою самоклеючої плівки весь необхідний текст, а також виготовили герб України.

Вивіска з лицьового боку закрита склом. Скло утримує сріблястий багет. Зовні він практично не помітний, але, тим не менш, у багета дуже хороша «чіпкість».

В результаті вийшла вивіска, повністю адаптована до її використання під відкритим небом на фасадах будівель. Самоклеюча плівка стійка до впливу сонячного ультрафіолету, а тому не буде вицвітати. Скло ж захистить плівку від негативного впливу дощу і снігу, а також не дозволить вивісці припасти пилом.


Замовити виготовлення вивіски лабораторія якості в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший