Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска лікарні пластикова з рамкою

rating
  • Артикул:Фасадные и рекламные вывески

Вивіска лікарні пластикова з рамкою

Чим нам запам'яталась робота саме з цією фасадною вивіскою? Тим, що нам була надана абсолютна свобода в стилістиці її оформлення. І, як ви самі можете в цьому переконатися, її оформлення виявилося дійсно неординарним.

По-перше, ми повністю відмовилися від загальноприйнятого стандарту оформлення фасадних вивісок для державних установ. По-друге, ми трохи попорпалися в інтернеті і знайшли стару фотографію Олександрівської клінічної лікарні, зроблену на початку минулого століття, і запропонували замовнику зробити її основним елементом вивіски.

Після того, як наша пропозиція була схвалена, нам залишилося зробити зовсім небагато. Спочатку ми підібрали фонове забарвлення вивіски. Ми вибрали сріблясто-блакитний відтінок, тому що на його тлі найкраще читається фотографія, тобто, вона не зливається з фоном, а той її не затьмарює своєю надмірною яскравістю.

Потім ми на вивісці розмістили назву лікарні, рік її заснування, назву нейрохірургічного відділення, продубльоване ще й по-латині, а також адресу інтернет-сайту лікарні.

Всі назви та фотографію ми виконали повнокольоровим друком і захистили матовою ламінацією. Вивіска обрамлена металевою рамкою.


Замовити виготовлення вивісок лікарні пластикових з рамкою в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший