Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска з назвою лікарні та поверховими зазначенням відділень

rating
  • Артикул:Фасадные и рекламные вывески

Вивіска з назвою лікарні та поверховими зазначенням відділень

Зазвичай ми створюємо рекламно-інформаційні фасадні вивіски, але дитяча лікарня «Охматдит» замовила у нас саме інформаційну вивіску, причому, з досить великою щільністю інформації.

Нам необхідно було розмістити на невеликий за розміром вивісці інформацію по поверхах плюс розмістити логотип самої лікарні та її повну назву. Головною складністю у виконанні цього завдання було те, що деякі назви, перш за все, офіційна назва самої лікарні «Охматдит» і назва інфекційного відділення, розташованого на другому поверсі, виявилися вже дуже довгими. Тому нашим дизайнерам довелося трохи «пограти» з розмірами шрифту, щоб інформація була розбірливою і букви не зливалися одна з одною.

Що до оформлення вивіски, то замовник вибрав стандартний варіант для державних установ: небесно-блакитний колір фонової плівки і жовті літери, порізані на плоттері з якісної самоклеючьої плівки. З неї ж був виконаний логотип дитячої лікарні.

Який висновок з усього цього можна зробити? Якщо вам необхідно саме інформаційна вивіска, причому, з високою щільністю розміщення інформації, сміливо замовляйте її у нас!


Замовити виготовлення вивіски з назвою лікарні та інформацію по поверхах відділень в майстерні «Визинформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 () або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший