Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіски які стоять окремо

rating
  • Артикул:Фасадные и рекламные вывески

Вивіски які стоять окремо

За визначенням фасадні вивіски вішаються на фасад будівлі. І до недавнього часу з цим не було жодних проблем: вивіски легко і просто вішалися на цегляні та залізобетонні стіни і навіть на фасади, облицьовані гранітною плиткою.

Але з появою сучасних офісних центрів, чиї фасади виконані з склопакетів, ситуація з фасадними вивісками значно ускладнилася. Адже вже неможливо як раніше просто повісити вивіску на стіну. Це просто призведе до необоротного руйнування склопакета.

Як вирішити цю проблему? Дуже просто - замовити у нас фасадні вивіски нового типу. Вони не вішаються на стіну, а встановлюються на грунт, для чого у них є дві ніжки і спеціальну підставу, яка заривається під землю. Сама ж вивіска виготовляється з легкого, але міцного алюмінієвого композиту.

Що ж виходить в результаті? А виходить стильна і неординарна фасадна вивіска, яка буде абсолютно органічно виглядіти на тлі ультрасучасного офісного будинку.

І більш того, у неї буде краща оглядовість, ніж у традиційних фасадних вивісок. Тобто, інформацію, що на неї нанесена, буде простіше побачити і прочитати. І так, ви маєте можливість замовити у нас вивіску з нанесеним на неї графічним зображенням будь-якої складності.


Замовити виготовлення вивісок які стоять окремо в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!


Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший