Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Акрилова вивіска назва вулиці

rating
  • Артикул:Изготовление акрилайтов

Більш того, ви можете замовити в якості додаткового аксесуара підсвічування замовленої вивіски. Такий варіант можуть використовувати в якості елемента зовнішньої реклами комерційні компанії. Як джерело світла ми використовуємо компактні світлодіоди. Додатково ми можемо підключити до таблички фоточутливий елемент, який буде автоматично включати підсвічування вивіски вночі.

Технологічні можливості нашої компанії абсолютно не обмежують вас у виборі форми табличок, їх колірного оформлення, у виборі шрифтів і навіть елементів прикраси. Причому, вибір форми і кольору таблички з назвою вулиці і номера будинку ніяк не вплине на її вартість.

Ми ці таблички тому й не помічаємо, що всі ці таблички виготовлені на одне обличчя. Компанія «Візінформ» пропонує вам змінити цю сумну традицію і замовити за дуже недорогою ціною яскраві, кольорові таблички, виготовлені з легкого і міцного акрилу.

Це, наприклад, можуть бути таблички з назвами вулиць і номерів будинків. Їх ми помічаємо тільки, коли у нас виникає необхідність зорієнтуватися на місцевості. А все тому, що переважна більшість табличок виготовлено абсолютно безлике як штани прапорщика.

Тихий затишок міського простору складається з безлічі деталей. Деякі з них відразу кидаються в очі, наприклад, доглянуті, тихі і зелені дворики. Інші ж, навпаки, ти практично не помічаєш, а їх відсутність викликає тільки приховане почуття незатишності і легкого роздратування.


Замовте у нас акрилову вивіску з назвою вулиці, додайте місту або свому будинку трохи більше фарб і радості. Замовити ви можете в майстерні «Визинформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронну пошту ([email protected]) або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 ) або 044-592 -14-66. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший