Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска режим - роботи нотаріуса

rating
  • Артикул:Вывески металлические

Вивіска режим - роботи нотаріуса

Як надати звичайної вивісці стиль знає компанія "Візінформ". Завдяки нашій техніці абсолютно будь-яка вивіска зможе заграти яскравими фарбами, які будуть привертати до себе потрібну увагу.

Навіть приватний нотаріус виступає в ролі офіційного представника держави, від якого він отримав повноваження підтверджувати справжність і достовірність державних та інших документів.

Виходячи з такої ролі нотаріуса, ми виготовили для нього фасадну вивіску, строго дотримуючись офіційної стилістики, в якій зазвичай ми виготовляємо вивіски для держустанов.

Єдина відмінність - це колір підкладки. Якщо для вивісок держустановам ми вибираємо небесно-блакитний колір, то для конкретно цієї вивіски ми використали пластикову основу золотистого кольору.

В іншому ж ми скрупульозно дотримувались офіційного стандарту:

• Герб України;
• Територіальна приналежність нотаріуса (Мін'юст України, його київське територіальне управління, Київський нотаріальний округ);
• Час роботи (робочі дні і час прийому відвідувачів).

І в самому внизу ми вказали контактні телефони нотаріуса, за якими з ним можна зв'язатися.

Вся інформація нанесена на композитну основу товщиною 3 мм за допомогою кольорової самоклеючої плівки. В основі пластик товщиною 10 мм з фасками, затягнутий коричневою матовою плівкою. Прикріплена вивіска за допомогою 6 шурупів закритих золотистими пробками декоративного кріплення.

Розмір вивіски 500х700 мм.Замовити виготовлення вивіски режим - роботи нотаріуса в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!
Лицьова частина
Композитний матеріал Золотистий колір матеріалу
Нанесення інформації
Кольорова самоклеюча плівка Коричнева плівка
Матеріал
Пластик Товщина пластика 10 мм, з фасками, затягнутий самоклеющейся плівкою.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший