Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска академії

rating
  • Артикул:Вывески металлические

Компанія «Візінформ» пропонує вам замовити недорогу, але ефектну вивіску з назвою вашої організації.

Дана вивіска виготовлена ​​з високоякісного пластику і композиту, а тому її можна встановлювати як перед входом в офіс в загальному коридорі, так і на зовнішньому фасаді будівлі. В останньому випадку ми гарантуємо, що несприятливі погодні фактори ніяк не вплинуть ні на яскравість кольорів вивіски, ні на її матеріал виготовлення, ні на якість її кріплення.

Сама вивіска виготовлена:

•  З пластикової підкладки з фасками товщиною 10 мм;
•  Золотистий алюмінієвий композит утворює лицьову частину вивіски;
•  Назва організації наноситься кольоровою самоклеючою плівкою.

Золотистий алюмінієвий композит надає вивісці стримане благородство і певну глибину кольору. Крім того, легка вага композиту розширює можливості по кріпленню вивіски: на зовнішньому фасаді будівлі її можна закріпити до стіни за допомогою декоративного кріплення або саморізами. Тоді як всередині будівлі вивіску можна закріпити до стіни коридору або на двері вашого офісу двосторонньою клейкою стрічкою. Останній варіант підійде для компаній з коштовним ремонтом, яка не хоче свердлити двері або стіни.

Настільки ж різноманітні можливості та з оформлення вивіски. Так, ви можете вибрати шрифт і колір написів. Ми можемо виготовити з самоклеючьої плівки логотип вашої компанії або організації.

При замовленні даної вивіски з назвою вашої організації ми спочатку обговоримо з вами її дизайн (розміри самої вивіски, її написів і логотипа компанії), після затвердження макету запускаємо у виробництво, а потім протягом 4-7 днів виготовляємо саму вивіску.

Ми гарантуємо вам доступну вартість виготовлення, ефектний, благородний зовнішній вигляд вивіски і величезний термін її служби.


Замовити виготовлення вивіски академії в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Лицьова частина
Композитний матеріал Золотистий колір матеріалу
Нанесення інформації
Кольорова самоклеюча плівка Коричнева плівка
Матеріал
Пластик Товщина пластика 10 мм, з фасками, затягнутий самоклеющейся плівкою.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший