Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска - банер

rating
  • Артикул:Вывески на баннерной ткани

Часто в державних і громадських установах можна зустріти вивіски, на яких інформацію не прочитають, навіть якщо на них буде написано про настання завтра кінця світу.

А все тому, що зовнішній вигляд таких вивісок сумовитий і нудний. І тому на них просто не зупиняється погляд. Відповідно, і інформація на цій вивіски вислизає від нашої уваги.

Якщо у вас є дійсно важлива інформація для ваших відвідувачів, тоді вам треба замовити вивіску в компанії «Візінформ».

Її зовнішній вигляд незвичайний і оригінальний, і ваші відвідувачі обов'язково помітять таку вивіску, а потім і прочитають інформацію, яка на ній буде розміщена. Крім того, оригінальний дизайн вивіски прикрасить інтер'єр вашої установи.

Конструкція вивіски являє собою металевий каркас, до якого за допомогою пластикових затяжок закріплена банерна тканина. На останній ми завдамо будь-яку текстову інформацію, а також зображення або навіть фотографії.

Переваги такої вивіски полягають в наступному:

1. Простота виготовлення визначає високу швидкість виготовлення вивіски та її низьку вартість.

2. Вивіска дуже легка, а тому її можна без всяких побоювань повісити навіть на легкі гіпсокартонні стіни.

3. Незважаючи на свою ажурність конструкція вивіски досить міцна. Вона не пошкодиться при випадковому падінні на підлогу.

Розміри вивіски-банера і фонову заливку ви вказуєте при оформленні замовлення. Готову вивіску ви можете забрати у нас з офісу або ж ми її відправимо вам перевізником.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший