Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска скляна "УТК"

rating
  • Артикул:Вывески стеклянные

Вивіска скляна "УТК"

Основа вивіски - прозоре скло, логотип - повнокольоровий друк на плівці, назва - аплікація кольоровою - синьою плівкою, підкладка під фон - сріблястий, шліфований метал, кріплення - декоративне хромоване кріплення з відривом від стіни.

Дана вивіска є наочним прикладом співпраці з великими підприємствами, яким є «Українська торгова корпорація». Такі великі компанії впізнаються не тільки по їх назві, але і по їх логотипу. Причому, найчастіше логотип компанії більш впізнаваний, ніж її назва.

Саме тому центральну частину вивіски займає логотип «Української торгової корпорації», тоді як її назву було розміщено під логотипом.

Головною складністю при виготовленні даної вивіски було точно відтворити логотип замовника. Для вирішення цього завдання ми використовували кольорову самоклеючу плівку.

В результаті у логотипу з'явився навіть ефект об'ємності, що зробило вивіску ще більш помітною і привабливою.

Цю скляну вивіску з декоративним кріпленням ми встановили всередині приміщення. При виготовленні аналогічних вивісок на прозорому склі слід брати у увагу колір стіни, на яку буде повішена вивіска, щоб колір логотипу і назви вашої компанії не зливалися з кольором стіни. Але у нас інша ситуація, що б логотип і назва добре виглядали, ми зробили підкладку з сріблястого шліфованого металу.


Замовити виготовлення вивіски скляній «УТК" в майстерні «Визинформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 (
) або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший