Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Бейджи


Порівняти товари (0)

Приклади наших робіт

Показано 1 по 156 з 156 (Всього сторінок 1)

Виготовлення бейджів за вашим індивідуальним замовленням!


Ви знали що інформація на бейджі може бути постійною, а може бути і змінною? Бейджі, які ми виготовляємо, можуть мати і змінні і постійні написи. Для компаній зі стабільним колективом кращим варіантом будуть постійні бейджі з усією необхідною інформацією (ПІБ, посада). Якщо ж колектив часто змінюється то краще вибрати бейдж зі змінними написами. На ньому буде постійний логотип, назва компанії та посада, а ПІБ співробітника можна буде замінювати.

З 2008 року наша компанія займається виготовленням бейджів і табличок. За час своєї діяльності ми розширили асортимент матеріалів і технологій нанесення малюнків і написів. Тепер ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісне виготовлення бейджів різними технологіями!


Метод кріплення до одягу: шпилька, магніт, зажим + шпилька


vizinform

vizinform


магніт для бейджа в пластиковому корпусіvizinform

vizinform


магніт для бейджа металевийvizinform

vizinform

vizinform

шпилька для бейджа чорна

шпилька для бейджа біла

зажим + шпилька для бейджа


Упаковка бейджів і передача замовнику


vizinform

vizinform

vizinform

Готове замовлення

Упаковка в європакет по 1-2 шт.

Передача клієнту в фірмовому пакетіОпис матеріалів бейджів

Для своїх клієнтів ми постійно розширюємо асортимент матеріалів, а також пропонуємо різні способи нанесення малюнків і написів.

Для виготовлення металевих бейджів використовується пластина з алюмінію завтовшки 0,5 мм. Потім, щоб надати виробу міцність, ми використовуємо пластик (товщиною 2 мм) в якості підкладки. Колір металевої пластини може бути: золотистий світлий або темний (з глянцевим або матовим покриттям), сріблястий (глянсовий, матовий, ультраматовий) і білий. Нанесення малюнка і написів на алюміній виконується методом сублімації.

Для виготовлення пластикового бейджа з нанесенням написів методом гравіювання використовується спеціальний гравірувальний пластик товщиною 1,5 мм. Такий вид пластика в основному виготовляється золотого і срібного кольору.

Бейджі з кольорового акрилу, після нанесення напису методом гравіювання, фарбуються або проклеюються кольоровою плівкою. Такий бейдж матиме товщину 3 мм.

Кріплення бейджа: шпилька, шпилька з затискачем, магніт, шнурок.Якісні Готові бейжда - економія часу и фінансів.Якісні готові бейжда - економія часу і фінансів.


Якісні готові бейджі - економія часу і фінансів

Бейджі пластикові зустрічаються нам у всіх сферах бізнесу. У великих корпораціях співробітники носять їх повсякденно, в менших - на бізнес-семінарах і презентаціях. Так чи інакше, купити бейжді повинна кожна фірма. Вони потрібні продавцям магазинів, офіціантам і співробітникам банків.

Одне з головних правил будь-якої сфери бізнесу, і, зокрема, сфери обслуговування - надати клієнту інформацію про компанію та її співробітника. Заходячи в магазин, на пошту або в відділення банку, людина повинна знати до кого він звертається. Для цього на бейджі поміщають логотип компанії, посаду та ініціали співробітника. Примушувати клієнта самостійно дізнаватися цю інформацію - непрофесійно. Людям буде набагато приємніше, коли вони зможуть звернутися до офіціанта або секретаря по імені, замість ніж вигадувати спосіб культурно привернути до себе увагу. І співробітникам вашої фірми буде приємніше почути своє ім'я, а не розгублене "молода людина / дівчина, підкажіть ...". Крім того, звернення на ім'я - це один з найважливіших психологічних методів викликати у клієнта довіру. Цей метод частіше застосовується на адресу клієнта, але не варто забувати про те, що відвідувач також повинен знати ім'я співробітника, який його консультує.