Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів

Брелоки (брелки)

Порівняти товари (0)
Показано 1 по 37 з 37 (Всього сторінок 1)

Для готелів, супермаркетів, закладів з гардеробним обслуговуванням приватних осіб пропонуємо виготовлення брелків (номерків) гардеробних з фігурною обрізкою. Також дані вироби відмінно підходять в якості брелків для ключів із зазначенням номера кімнати, назви готелю та іншою інформацією.

Матеріал при виготовленні номерків ми використовуємо дзеркальні, кольорові і металізовані акрили з товщиною пластини від 3 мм, фанеру товщиною 4 мм і листовий алюміній з пластиковою основою. На брелок наноситься інформація за допомогою лазерного, фрезерного гравіювання, а на метал за допомогою сублімації. Інформація може бути як з однієї, так і по обидва боки брелка. Зазвичай використовується такий розподіл інформації: цифра, номер з одного боку, логотип і найменування закладу - зі зворотнього боку.

Елементи, які викарбувані на брелках (брелоках), можна пофарбувати нітро - емаллю або металізованою фарбою (золотистою, сріблястою або бронзовою) в обраний Вами колір. На готовий виріб за бажанням клієнта ми встановлюємо кріплення - ланцюжок або стандартне кільце.

Замовити виготовлення брелків, номерків ви можете в компанії «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронну пошту
) або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-030-70-75 () або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!