Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів
0 0

Дипломи, привітання


Порівняти товари (0)
Показано 1 по 29 з 29 (Всього сторінок 1)

Сертифікати, дипломи на металі - кращий подарунок виготовлений фірмою "Визинформ"

Якщо вам необхідно піднести подарунок своєму корпоративному партнеру, проявити повагу і вдячність за тривале і надійне співробітництво, то в цьому випадку найкращим подарунком стане сертифікат партнера, дилера або дистриб'ютора, виготовленого на металевій основі. Такий сертифікат виглядає дуже солідно і переконливо, його не соромно повісити на видному місці в робочому кабінеті, а при нагоді дати подивитися всім бажаючим, не боячись, що від дотику рук він втратить свій барвистий зовнішній вигляд.

Сертифікати на металі виготовляються на алюмінієвій основі, якій можна надати практично будь-яке колірне рішення. Найбільш популярними кольорами є золото чи срібло у матовому або глянсовому виконанні. Також сучасні технології дозволяють при виготовленні сертифікатів комбінувати метал з іншими матеріалами. Найчастіше - це дерево, з якого виготовляється підкладка сертифіката, але за бажанням клієнта вона може бути замінена на акрил, пластик або навіть шкіру.

Сертифікати виготовляються в будь-якої вподобаної клієнтові формі, зі скрупульозним дотриманням навіть найдрібніших деталей клієнтського дизайну. Така точність досягається за рахунок повної автоматизації виготовлення сертифікатів. Фахівці ставлять тільки параметри вироби, а далі техніка все робить самостійно. До речі, завдяки цій автоматизації у сертифікатів дуже демократична вартість.

Термін служби сертифікатів становить, як правило, 30 років, але при ощадливому використанні цей термін може бути збільшений в багато разів.

Нарешті, термін виготовлення буде залежати, перш за все, від складності виготовлення замовленого сертифіката, але навіть при самому складному замовленні його термін виготовлення навряд чи перевищить 3-4 робочих днів. Друк сертифікатів Київ в Визинформ - це швидко, якісно і доступно.

Металеві, пластикові дипломи та грамоти на замовлення

Прогрес як поточна вода, його не зупинити, його можна тільки сповільнити, але тільки на час, і тільки гігантськими зусиллями. Колись видача дипломів вважалася прерогативою тільки великих державних університетів і інститутів, тепер же диплом може видати навіть приватний бізнес-тренер.

Колись грамоти друкувалися виключно на папері, нехай і дуже якісному, тепер завдяки прогресу з'явилися металеві, причому, настільки ж яскраві і помітні, як і традиційні паперові грамоти.

Чим привабливо виготовлення дипломів і вітальних грамот на металевій основі?

  1. Привабливий дизайн. Сучасні поліграфічні можливості пропонують абсолютно ті ж можливості друку по металу, що і традиційний друк на папері.
  2. Довговічність. Метал є метал. Його просто так не знищиш. Він не загине у вогні і не горить. Його не псує вода. Його можна спокійно дати в руки відвідувачам, не побоюючись, що після торкання багатьох рук дипломи втратять свій зовнішній вигляд. До речі, з цієї причини такі дипломи можна не зберігати під склом на вічному зберіганні.
  3. Статусність. Металеві дипломи дуже незвично виглядають, вони вибиваються з нашого традиційного уявлення про те, які дипломи повинні бути.

Отже, якщо Ви - бізнес-тренер, якщо Ви - власник тренінгової компанії, якщо Ви регулярно проводите веб-семінари, значить, Вам необхідно звернутися до нас і замовити виготовлення дипломів для своїх слухачів. Для наших постійних клієнтів ми підготували привабливі акційні програми і програми лояльності, які дозволять вам істотно економити на кожному замовленому дипломі.

Але економія на дипломах - це не головне. Головне - це те відчуття, яке залишиться у слухачів ваших після закінчення занять, це щось матеріальне втілення отриманих знань, яке ваші слухачі зможуть запропонувати своїм клієнтам.

І з цієї позиції наші почесні грамоти та сертифікати, виготовлені на металевій основі, - це ідеальний варіант, який стане ще одним доказом «за» для ваших клієнтів зупинити свій вибір саме на ваших лекціях і семінарах.

Вам достатньо буде тільки узгодити з нашими дизайнерами загальний макет диплома, а потім надати нам список слухачів ваших курсів або семінарів, і ми в найкоротші терміни виготовимо вітальні дипломи і передамо вам зручним для вас способом. Якщо ж ви проводите курс вебінарів (навчання через сервіс Skype), то ми можемо вислати готові дипломи вашим слухачам безпосередньо по їх адресами проживання.


Повнокольорове нанесення на метал ( «срібло», «золото», білий).
Розміри: 10х15 см, 15х20 см, 20х25 см, 22х30 см, 30х38 см.