Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Акрилові призи, нагороди, стели, статуетки

Порівняти товари (0)

Приклади наших робіт

Показано 1 по 82 з 82 (Всього сторінок 1)

Статуетки і сувеніри з акрилу.

Сьогодні особливою популярністю користуються призи з акрилу, що не дивно, оскільки цей матеріал має масу переваг, серед яких:
• легкість і податливість, що дозволяє створювати сувеніри з акрилу будь-якої форми і кольору;
• міцність і довговічність;
• можливість нанесення будь-яких зображень різними способами.
• стійкість до вологи і різних хімічних речовин;
• можливість реалізовувати навіть найсміливіші ідеї;
• нанесення будь-яких зображень різними способами.

Нагороди з акрилу стануть прекрасним пам'ятним сувеніром для партнерів і клієнтів, які будуть нагадати о вашій компанії. Крім того, подарунок по достоїнству оцінять і співробітники.

Виготовлення призів, нагород і сувенірів з акрилу в Києві

Майстерня «Візінформ» пропонує замовити нагороди з акрилу. При виготовленні наші майстри використовують тільки якісні акрилові матеріали, фарби, підставки, тому ми можемо гарантувати виняткову якість нашої продукції. Зображення і текст наносяться за допомогою лазерного гравіювання, яке дозволяє створювати малюнок різної глибини і складності.

Тут можна замовити акрилові призи різної форми і складності в поєднанні з іншими матеріалами, наприклад, металом, пластиком або каменем. Виготовлення акрилових призів можливо як за ескізом замовника, так і по макету, розробленому нашим штатним дизайнером.


Завдяки багаторічному досліди роботи (понад 17 років), власним обладнанню та кваліфікованої команді, сувеніри з акрилу будуть виготовлені якісно чітко в обумовлений термін. Більше деталей - у наших менеджерів по за телефонами:
097-030-70-75 () або 044-592-36-64 або можете написати на електронну пошту ([email protected]). Дзвоніть прямо зараз!