Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Акриловий приз "Ергоком"

rating
  • Артикул:Призы акриловые

Акриловий приз "Ергоком"

Нашою компанією "Візінформ" було розроблено та виготовлено серію призів. Акриловий приз з лазерним гравіюванням логотипу компанії та інформацією. Гравірування було виконане не глибоке, просто тонування. Обрізку призу було зроблено у вигляді карти України з Кримом. Точка приклеювання вертикальної частини призу до основи в області Криму - південного берега Криму. Приз був виконаний з прозорого акрилу товщиною 8 мм. На підставці були приклеєні спеціальні силіконові ніжки що виключає можливість ковзання та падіння.

Під призи били розроблені фанерні коробочки "Еко-стиль" з м'яким наповнювачем який закритий декоративним пакувальним папером. Приз лягає на м'який наповнювач в персонально під нього виготовлену коробку. На кришці коробки було зроблене гравірування карти України з Кримом. Коробочка фанерна, ручна шліфовка без нагару. Акуратна, гладенька коробочка. Фанерна коробочка закривається на декоративну стрічку, яка протягується крізь спеціально зроблені вушка.

Замовити виготовлення акрилового призу "Ергоком" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електрону пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший