Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Приз скляний PS3 "Ромб"

rating
  • Артикул:Стеклянные призы

Приз скляний PS3 "Ромб"

Наша компанія пропонує вам купити скляний приз «Ромб», який стане прекрасним способом заохочення школярів, студентів та співробітників компаній при проведенні різних змагань, конкурсів, вікторин, олімпіад і т.п.
Фактично, скляний приз «Ромб» - це чистий аркуш паперу, на який ми завдамо методами лазерного гравірування будь-який напис, малюнок або зображення.

Будь-який напис і малюнок ми переводимо в цифровий формат, фактично, в програму, за якою буде діяти лазерний верстат. В цифровий формат ми можемо перевести зображення практично будь-якої складності, причому, лазерний верстат здатний нанести на скляну поверхню призу навіть дуже дрібне зображення. Так, наприклад, точність гравіювання у наших лазерних верстатів досягає 20 мікрон!
Ми гарантуємо вам:
• Виняткову точність нанесення малюнка на поверхню скляного призу «Ромб»;
• Високу швидкість виконання робіт, пов'язаних як з процесом оцифровки малюнка, так і з нанесенням його на поверхню призу;
• Низьку вартість і самого скляного призу, і процесу нанесення малюнка на його поверхню.


Замовити виготовлення призів скляних PS3 "Ромб" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Матеріал
Скло 213х200х10 мм, 157х148х8 мм, 100х96х6 мм.
Спосіб нанесення
Лазерне гравірування, УФ друк

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший