Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів
0 0

Приз скляний PS7 "Трикутник"

rating
Минимальная сумма заказа 500 грн.

Приз скляний PS7 "Трикутник"

Компанія «Візінформ» пропонує вам купити скляний приз «Трикутник» в якості недорогого, але ефективного засобу заохочення за перемоги в конкурсах, змаганнях, вікторинах і олімпіадах. Цей яскравий і ефектний приз можна вручати школярам, ​​студентам, співробітникам компаній і некомерційних організацій.

Така різноманітність цільової аудиторії, яким може бути вручений наш скляний приз «Трикутник», пояснюється тим, що просто відсутні будь-які обмеження по написам і малюнкам, які можуть бути нанесені на скляну поверхню нашого призу.

Для цих цілей ми застосовуємо технологію лазерного гравіювання. При використанні цієї технології ми гарантуємо вам виняткову точність і високу роздільну здатність всіх завданих написів і малюнків.

Лазерне гравіювання дозволяє наносити прозорі на світлі зображення. Так само можна застосувати технологію ультрафіолетового друку, яка дозволяє наносити на скляну поверхню кольорові зображення. Для них застосовується спеціальне чорнило, затвердіваюче в ультрафіолетовому світловому потоці. Вони прекрасно утримуються на склі і стійкі до дрібних пошкоджень.

В обох випадках на поверхню скляного призу наносяться тільки оцифровані зображення, що гарантує високу точність і швидкість виконання операції, а також велику роздільну здатність картинки. Наші технічні можливості дозволяють нанести на скляний приз «Трикутник» логотип вашої компанії, некомерційної організації, школи, університету і т.і.

І при цьому ми гарантуємо низьку ціну як самого скляного призу, так і невелику вартість оцифровки і нанесення малюнка на його поверхню.

Виберіть скляний приз «Трикутник» і отримаєте його вже через два дні з нанесеним малюнком!


Замовити виготовлення призів скляних PS7 "Трикутник" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-030-70-75 або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Матеріал
Скло 150х150х6 мм
Спосіб нанесення
Лазерне гравірування, УФ друк

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший